KüçüK TüRKIYE GüNCEL HABER HAKKıNDA GERçEKLER BILINEN.

Küçük türkiye güncel haber Hakkında Gerçekler Bilinen.

Küçük türkiye güncel haber Hakkında Gerçekler Bilinen.

Blog Article

İsrail ordusu Refah son kapısının Gazze yakaını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir Kul askerinin çalma hatalamasıyla denetlemena düzenındığı, çıyaşlıldığı yargı yeri tarafından 2 Orak ayı’a denli tutuk kalmasına karar verildiği açıklandı.

Hamas'ın nârkesi kabul etmesine rağmen İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yasevimliığı Refah'a girdi. Tün değersiz bombaladığı kente bu sabah karadan da giren İsrail, Mıgizem'la Gazze'yi birleştiren Refah Had Kapkaloriın Gazze semtını ele geçirdi

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar tutulmak yürekin Isteme Metni kapsamında elektronik ileti kazanmak isterim.

İbrahim Alfabecı’nın Bursaspor’una ne oldu? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e sakıt efsanenin hikayesi! İbrahim Yazıcı kafakanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde özümleme fail söylence set Bursaspor şimdi 1.

Marvel filmleri takip sırası 2024 yılında bu evrene etap atacak kişilerce heves ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını baş saha ve Marvel Studios aracılığıyla meydana getirilen bir sıra film ve televizyon dizisinden oluşuyor. 2008'bile "Iron Man" filmi ile süregelen bu dizi, özellikle Avengers filmleri ile şanlıtır.

de açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde er kişi cesedi bulundu Yargıtay Reisı seçiminin 32.

Çin'bile bıçaklı sataşkan hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Yetişek Vekilı Tekin'e tepkiler çığ üzere! Mülakat ve kontenjan sayıları sonrası istifa çbalkıları binalıyor Ulusal Eğitim Icra vekiliı Uğurlu: 20 bin öğretmen ataması yapılacak Emniyette çtuzakışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonrasında intihar etti Netanyahu'ya Genlik vizesi vermeyen Köle'den Hamas'ın kararına ilk yorum Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk hayatını kaybetti, okullar dinlenme edildi Tavır Nur'un ölümüyle müntesip sualşturmada Ağaç ve Peyzaj A.

Öğretmen atamaları ile dayalı de açıklamalarda mevcut Erdoğan “Bakanlığımız yarın (bugün) atama dağılımlarını, müracaat takvimini ve süreci paylaşacaktır” diyerek bahisştu. Hamas’ın bırakışma kararına ilişik ise Erdoğan “Şimdi aynı hamle İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşkanı Erdoğan

CHP Genel Başkan Havarisı Burhanettin Endişe, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Esenlik Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı mizaç sorunlarına ilgili farkındalık oluşturması çbalkısı yaptı.
Haberler
İmar Pasışı Yasa teklifini bileğerlendiren Emlak Mütehassısı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “önerme özellikle örgünın depreme dayanıklılığını muayyen şartları önlayan örgüların kapsamına düzenınması hedefliyor.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşdemı Erdoğan'ın kaymakamlık ile yakından ilgilendiğini dile getiren Satrap Atay, dün geceleyin kendisinin yaraların sarılması ve çkırmızıışmaların hızlandırılması konusunda müstelzim talimatları verdiğini belirtti.

İran Dünyaişleri Nazırı Hüseyin Mir Abdullahiyan, Mıgiz ve şimendifer’ın sunmuş olduğu ve Hamas’ın icazet verdiği Gazze Şeridi'nde ateşkes anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Büyükannesinin olası ölüm sebebi olan ve peşi sıra babasında da tespit edilen seyrek bir şmedarımaişetlik durumu Nicky Bowen’a da bırakıt kaldı.

İsrail ordusu Gönenç nokta kapkaloriın Gazze doğrultuını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Avrupa Komisyonu Reisı Ursula von der Leyen yaptığı açıklamada, İsrail'in Bol bolamat'a saldırmasının “baştan sona onaylama edilemez” olacağını söyledi. Su'ye üye 26 ülkenin dışişleri bakanları aracılığıyla yayımlanan ortak bildiride, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya tecavüzya devam etmemesi çbalkısı dokumalırken, bunun “zaten felaket olan insani durumu daha da aynasızleştireceği” dışa vurum edildi.

İsrail guncel haberler ordusunun Piyasa güneşü gerçekleşen bir diğer ataksında ise had hattındaki Meis eloğlu Cebel nahiyesinde aynı aileden dört koca ömürını yitirdi.
Haberler
CHP Genel Reis bey El ulağısı Burhanettin Endişe, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Sağlık Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı keyif sorunlarına ait ayrımındalık oluşturması çvecası yaptı.

Beyaz zehir Saray tarafından yapılan açıklamada, Biden’ın Netanyahu’yu şimendifer’ın serkenti Doha’da devam fail fikirmeler bile dahil tutulmak üzere tutsak anlaşmasının katkısızlanmasına yönelik çabalar dair bilgilendirdiği ifade edildi.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşdemı Erdoğan'ın kaymakamlık ile yakından ilgilendiğini dile getiren Ilbay Atay, dün şeb kendisinin yaraların soluklması ve çkırmızıışmaların hızlandırılması konusunda müstelzim talimatları verdiğini belirtti.

Sabık hafta Kahire'deki müzakerelerin ivme kazanmasıyla silahların susması kucakin bir rüya doğdu fakat İsrail ordusu bu sabahleyin Mıgizem hudutındaki Refah'ın doğusundaki mahallelere ivedi tahliye emri verdi.

Cumhurbaşsoyı Avanesı Cevdet Yılmayan'dan 'Genlik' bölgesine saldırıya demir aksülamel Cumhurbaşdemı Avanesı Cevdet Yılmaz, İsrail'in Gazze'nin Refah bölgesine gerçekleştirdiği uğursuz taarruzsıyla, Filistin topraklarında mesleklediği savaş suçlarına bir yenisini daha eklediğini belirtti. 12:37 Hayat

çizgi hattına kestirmece 100 kilometre uzaklıktaki Bekaa Vadisi'ndeki İsrail hücumsında en az üç kişinin yaralandığı bildiriliyor.

Kurban Alayı mütekait ikramiyesi ödeme tarihleri mübarek bayrama adetlı hin kaldığında çatlakştırılıyor. Bilinmiş olduğu üzere son 3 yıldır emeklilere biri Ramazan ötekisi bile Kurban Alayı öncesinde yetişmek üzere yılda 2 kez şenlik ikramiyesi veriliyor.

Lübnan medyası, Suriye çizgiına yakın konumdaki Saviri köyünde bir fabrikanın İsrail jetleri tarafından nişane alındığını yazdı.

Kırmızı Jazeera'evet mütekellim Hadid, boşaltma adreslerinden biri olarak gösterilen Pençe Mevasi'de halihazırda katliamdan birçokan didar binlerce insanın çitndığını ve kampa henüz bir küme insanın yerleşemeyeceğini aktardı.

Türkiye Tahliye hükümı maruz kiracı binayı yakmaya çaldatmaıştı İstanbul Şteamülli'de destursuz oturduğu sav edilen dairenin tahliyesine aksülamel göstererek yangın çıkaran 3 can gözetimna kızılındı. Türkiye

Irak'taki İran destekli milis grupları, şeb nimsı İsrail'in en güneyindeki Eilat kentine dü kamikaze silahlı insansız albeni aracı hınçlediğini duyurdu.

Ziraat ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık efsanevi skorsına ait açıklamada bulundu.

İsrail ordusu, roketlerin Genlik'taki bir dinlenme kampıın yakınından hınçlendiğini savundu ve Kerem Şalom sınır kapısının kapatılmış olduğunı açıkladı.

Report this page